CALL US
+355672025670
E-MAIL
marketingekoleter@gmail.com
LOCATION
Rruga "Llazar Xhajanka", Kombinat, Tiranë.
WORKING HOURS
08:00-16:30

Eko-Letër, Një histori Suksesi!

232523-200

ÇANTA

Me dorezë letre

Pambuku

Fjongo

Me Plastifikim /Mat/Shkelqim

Vere

Kateringu

thin-064_paper_document_file_word_copy_archive-512

LETRA USHQIMORE

Politenato

Akopiato

Sufllaqe

Zarfe dhe Qese Letre per Produkte Fast Food

Membrana Ushqimore

11030-200

KUTI

Aksesoresh

Ushqimore

sheet-of-paper

LETËR PAKETIMI

Ushqimore

Dhurata

 

 

Klientët

All
Çanta Letre
Çanta Pambuk / Fjongo
Etiketa
Kuti
Letra
Zarf

Na Dergoni Nje Mesazh

Our Contacts

ADDRESS

Rruga Llazar Xhajanka, Tirana, Albania, 1001

CANTAT

TELEPHONE

(+355) 672025670

LETRA USHQIMORE

TELEPHONE

(+355) 672036591

ORET E PUNES

E Hene. - E Premte. 09:00AM - 17:30PM