CALL US
+355672025670
E-MAIL
marketingekoleter@gmail.com
LOCATION
Rruga "Llazar Xhajanka", Kombinat, Tiranë.
WORKING HOURS
08:00-16:30

Shop

Canta letre (26*13*33)

L80.00

1 pako = 100 cope

Category:

Product Description

Çanta është e përbërë nga letra,

e plastifikuar dhe është tërësisht e dekompozueshme

dorezat jane prej pambuku.

E disponueshme ne 2 ngjyra,vishnje dhe e bardhe

Permasat 26*13*33

cmimi 80 lek/copa

pako jane nga 100 cope

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Canta letre (26*13*33)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *